| laur99 a întrebat:

Salut as vrea sa imi cumpar o tableta. am cautat una mia ieftina si am gasit dar nu stiu cat d buna e si daca merita. dati-mi sfaturi detalii aicii; CPU: ARM AllWinner A10, 1.5GHz processor
GPU: Mali-400
Display: 7.0 inch Capacitive Multi-touch Screen, 1024*620 pixels, 4:3 ratio
OS: Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich operating system
Memory: 1GB DDR3 RAM, 8GB Storage Memory, Support MicroSD card that can expand up to 32GB
Camera: 1.3MP Front Camera supporting video calls, taking photos and recording video
Wifi: Yes, support
Audio: Support MP3、WMA、AAC、APE、FLAC etc. audio formats playback
Video: Support RM/RMVB、AVI、MKV、MOV、DAT、FLV、3D etc. foramts 2160P Full HD video playback
Picture: Support JPG、BMP、PNG、GIF etc. formats picture browser
Recording: Built in Mic., has long recording time
E-book: Yes, support bookmark, auto-browsing etc. functions
G-sensor: Yes, support
Other features: HDMI, OTG, USB2.0 etc.
Battery: Built in 4000mAh lion battery
Battery life: long battery life, has 25 days stand by time, 8 hours game time

precomezi data de 20.01.2012

La pretul de 700lei

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tu miai scris acolo motamo cei cu povestea aia scrie si tu mai pe scrut

| laur99 explică:

Nu e poveste... sunt cateva detalii. pentru ca daca nu iti dau detalii nu itii potii da seama.cat d buna e.