| Zdog a întrebat:

Cum vi se pare speficiatiile de la Replica IPhone 5S
Sistem de operare:
Android 4. 2 Jelly Bean (cu interfata de IOS 7)

2G GSM 8oo/ 850/ 1800/ 1900MHz
3G WCDMA/ 2100MHz

Processor(CPU)
MTK6572 Dual Core 1. 2GHz

RAM
512MB

ROM
16GB

Screen
4. 0 inch Touch Screen Resolution: IPS screen, 854*480Pixels, 1600K Colors

Camera
Front 2MPx / Rear 8MPx with Flash Light, Support Video record

Wireless
WiFi 802. 11b/ g, GPRS/ EDGE/ 3G, Bluetooth 2. 1, FM Radio

GPS
Build- in GPS Navigation

Sensor
Light sensor, Distance Sensor

Keyboard
Vibrant keyboard input.

Ports
Micro- phone. Speaker, 8 pin USB, 3. 5mm Standard Earphone Jack.

Battery type
2100mAh Rechargable polymer lithium battery; Charger: 100/ 240V 60Hz, USB/ Travel Charger

Work Time
Talking Time: Up To 4Hours. Standby Time: Up To 200 Hours

Multi- Media Format
Voice: MP3/ WAV/ AMR/ AAC; Video: 3GP, MPEG4, AVI, RMVB; Picture: JPEG/ BMP/ GIF; eBook: TXT, PDF, MS Office Word, PPT, Excel. ( Some formats may require additional apps support. )

Language
ROMANA, Engleza, etc.

Software
Android Market Place, Social Networking, Gaming, MS Office, Gmail, Mail exchanger, etc.

Additional Features
Calendar, Alarm clock, Calculator, MMS, 3D Music, Advanced App Killer, Aldiko eBook, Browser, Yahoo, Messenger, Calibrator, Camera, Car Home, Contacts, Desk Clock, eBuddy,

Pachetul include:
1 x Telefon
1 x Incarcator
1 x Casti
1 x Cablu USB
1 x Manual de utilizare
1 x Folie protectie - fata + spate

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Depinde ce noroc ai, poate sa te tina mai mult decit originalul. Eu am luat o gasca de la Chinavasion pentru amici si pentru mine si sint care merg bine-mersi dupa 2-3 ani si citeva cazaturi pe beton... am avut probleme in garantie cu vreo 3, le-am trimis inapoi si s-a rezolvat super lejer. Acuma am un ZTE Open C - http://www.ebay.co.uk/......1301269724

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Foarte slab daca il compari cu originalul. Sint sute ca asta de luat direct din China sau de pe ebay de prin UE cit sa scapi de taxe si bataie de cap cu vama, maxim 100-120 de dolari cu tot cu transport.

| Zdog explică (pentru KodrutZ):

Cam cat timp tine o replica ca aceasta?

| KodrutZ a răspuns (pentru Zdog):

Depinde ce noroc ai, poate sa te tina mai mult decit originalul. Eu am luat o gasca de la Chinavasion pentru amici si pentru mine si sint care merg bine-mersi dupa 2-3 ani si citeva cazaturi pe beton... am avut probleme in garantie cu vreo 3, le-am trimis inapoi si s-a rezolvat super lejer. Acuma am un ZTE Open C - http://www.ebay.co.uk/......1301269724