| Ramona7 a întrebat:

Salut, as vrea sa îmi cumpăr un laptop îmi puteți recomanda. Un anumit model?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Buna
Sfatul meu e sa mai astepti daca nu e urgent, spre sfarsitul lui noiembrie incep reducerile, BlackFriday plus ce mai vine spre sarbatori.
Bafta

P.S. Daca e urgent si nu stia in cateva milioane un buget si scopul ar fi bine'venite happy

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

De cati bani dispui pentru un laptop si cam ce ai vrea sa faci cu el? Te pasioneaza jocurile, programele grele cum sunt photoshop, cinema 4D, autocad?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )