| Moke a întrebat:

Salut as vrea sa imi cumpar un telefon nou si nu stiu la ce sunt bune aceste aplicatii-senzori daca imi puteti spune voi Funda! Weather. RSS Reader, LBS, Senzor de proximitate, Accelerometru, Motion, Senzor geomagnetic
. Toate cele bune.

1 răspuns:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Senzorul de promximitate te ajuta atunci cand ridici telefonul la ureche se inchide touch-screen-ul pentru a nu apasa din greseala pe altceva
- accelerometrul intoarce imaginea cand introci telefonul
- weather e o aplicatie care iti spune vremea daca esti conectat la internet

Daca tot vrei sa iti iei un telefon bun atunci iti recomand: http://bit.ly/17lRBs2 care este la un pret promotional azi.