| Moke a întrebat:

Salut as vrea sa imi cumpar un telefon nou si nu stiu la ce sunt bune aceste aplicatii-senzori daca imi puteti spune voi Funda! Weather. RSS Reader, LBS, Senzor de proximitate, Accelerometru, Motion, Senzor geomagnetic
. Toate cele bune.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Weather - iti arata vremea, atat la tine in oras, cat si pe glob
RSS Reader - feed RSS, cea mai simpla forma de a citi noutatile de pe blog/ziar etc
Accelerometru - ala de ajuta la jocuri
Motion - senzor de miscare
Geomagnetic - probabil ca asta ajuta GPS-ul pentru orientare