| Aerdna123 a întrebat:

As vrea sa imi dati cateva detalii despre telefonul Umi Rome x! As vrea sa mi-l cumpar si nu stiu cat de ok este! Asa ca poatte ma ajutati voi sa stiu mai multe despre acest telefon! Ex big grinaca tine mult incarcat, daca face niste poze cat de cat bune, daca e rezistent etc.

Răspuns Câştigător
| Aerdna123 explică (pentru CPAElites):

Da dar acesta e Umi Super si eu as vrea sa imi cumpar Umi Rome X

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Asta e cu ~80% mai performant : http://www.emag.ro/......DFXV6YBBM/