| bagheraaa a întrebat:

Salut.as vrea sa-mi fac un post de radio prin Sam Broadcaster...eu am incercat sa fac unul dar in programul SouthCast in loc sa zica la urma fraza cu succeful, imi zice nu stiu ce de o eroare sad va rog cine ma poate ajuta sa imi zica aici sau daca se poate sa imi lase ID ul ca sa intreb...Multumesc,cine ma ajuta dau funda! happy

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Serverul de stream e bine configurat? Grijă la copyright când emiți.Succes

| bagheraaa explică (pentru DeyCj):

Nuprea ma pricep.un ID ceva?

| shannygelu a răspuns:

Iti trebuie sa ai un server radio pe care sa intri cu o parola si abia apoi poti sa emiti cu sam