| BlackMamba24 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu un program / tutorial care poate sparge Site-uri sau id-uri. NU vreau sa aud este ilegal etc...
Vreau doar tutoaril si program.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Ovidiu200 a răspuns:

La cum ai pus întrebarea garantez ca nici în 10 ani nu spargi tu un site rolling on the floor) ce crezi ma uit la un tutorial si gata știu sa sparg un site rolling on the floor)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Id de yahoo sau facebook stai linistit ca nu se pot sparge. De restul site urilor ce sa zic depinde de cat de prost a prost a fost cel care a creat site ul respectiv si ce tehnologii a folosit.