| Castravete01 a întrebat:

Aseara mi-am copiat driverele si fisierele mai importante pe un dvd, dupa am reinstalat windowsul iar dupa am incercat sa copiez fisierele inapoi.Am reusit sa copiez o parte din ele pentru ca imi era prea somn, si am inchis pc cu tot cu dvd in el.Acum cand vreau sa copiez restul, imi arata ca dvd-ul este gol si cu 0 bytes free.Cum pot rezolva? Am incercat sa scot dvd-ul si sa il bag iar dar tot nu merge.

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Daca nu mai merge dvd-ul, descarca-ti driverele de care ai nevoie de pe site-ul producatorului.
Daca nu, foloseste slimdrivers pentru a face update.
Incerca sa bagi dvd la un prieten, de multe ori mai face si dvd-ul writer-ul fite!

| cypryan11 a răspuns:

Nu cred ca mai ai ce face.
Oricum drivere poti gasi pe net.