| FreshXl a întrebat:

Salut astazi am incercat sa fac un server de metin2 (no-ip)tot a iesit perfect dar de 2 ore ma tot chinuiesc la site nu stiu cum sa-l fac sad pe no-ip mie imi merge sa intru pe site dar la prietenii mei nu le merge cum sa fac sa le mearga am IP DINAMIC ( Romtelecom, Huawei SmartAX MT882 ) care ma ajuta big grin dau funda

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

E o chestie de deschis porturi pe firewall. Dar intuitia-mi spune ca daca nu stiai deja asta, vei fi prada usoara pentru hackeri dupa ce le vei deschide.

| FreshXl explică (pentru doctorandus):

Dar nu stii cum sa-l fac sa mearga? Nu ma interesea-za Hackerii

| FreshXl explică (pentru FreshXl):

Frate nu stiti cum sa fac sa mearga? PLS RASPUNDE-TI DAU FUNDA