| bomboana01 a întrebat:

Astazi as vrea sa va intreb ce pret are un procesor dual core?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de frecventa. Depinde model, sunt dual core mai vechi si dual core de generatie mai noua. Depinde de producator, Intel sau AMD, de exemplu. Depinde de multe.

| bomboana01 explică (pentru anonim_4396):

Se mai fabrica pentru modelul de unitate din 2008 de la firma Benq?

| Mihaitza009 a răspuns:

Depinde de frecventa pe care vrei sa il cumperi unu bun cu o frecventa de 2, 5mhz este undeva pe la 2milioane jumatate chiar 3 iar daca vrei cu o frecventa mai mare pretul urca de asemenea
sper ca ti-am fost de ajutor funda?