| Alex_Mihaiu_1990 a întrebat:

astazi mi-am bagata windows7 si nu imi functioneaza sunetul chiar daca am bagat diverul sau.cine ma ajuta dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| lucy90 a răspuns:

Add la (dluciancostel) te pot ajuta dar vb pe mes

| tteo92 a răspuns:

Salut!
Intra in meniul de „start " dai click pe „run " si scrie „devmgmt.msc " (enter) apoi o sa ti se deschida o ferestra cu titlu,„Device manager " cauta acol unde scrie „sound, video, and game controllers ", vezi ce iti arata si dai pe „VIA Hingh definition audio " (dublu click) apoi dai click unde scrie „driver " apoi „update driver " daca nu merge nici asa.
Dezinstaleaza driver care il ai acum, da restart la pc apoi descarca http://kat.ph/......19651.html si deschidel dupa ce l-ai deschis dai pe „START SCAN " apoi astepti pana termina scanarea, apoi dai pe „GET DRIVERS" o sa iti ceara sa te inregistrezi dai „continue" si scrii in casuta aia „JCCQ-MAKC-KACK-6TSE-BN35" apoi dai click pe „ACTIVATE" si „continue" dupa care dai "start„ la toate driverele care iti lipsesc in pc, dupa ce a terminat de descarcat dai "install„ la fiecare in parte si asta e tot.
Bafta!