| dmrtr a întrebat:

astazi mi-am cumparat un xbox 360 cu jocurile mortal kombat si front mission...dar proplema este ca nu stiu unde trebuie sa dau sa salvez jocurile! va rog putin ajutor crying
FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| VladPătrașcu a răspuns:

DECI LA xBOX 360 ai tu HDD dar nu pentru a salva jocurile in el, chestia e ca din cate stiu eu bagi CD te joci, scoti CD schimbi jocu deci o sa freci CD room ala cand vrei sa schimbi jocu ca te plictisesti de la un moment dat o sa dai cu telecomanda de la televizor in el ca sa iti iasa CD bine asta peste cativa ani. Deci NU se pot salva jocurile se poate decat sa dai SAVE GAME sa salvezi de unde ai ramas.