| Mitrutz_Mitrut_1997 a întrebat:

Astazi mi-am luat FIFA 15, iar cand intru in joc, am un lag infernal! Imi ingheata! (am freez-uri)
Intro-ul imi merge ok, meniul merge ok, iar cand intru pe meci am lag, joc vreo 2-3 secunde si imi ingheata!
Ce trebuie sa fac?
Rulez FIFA 16 Demo pe Ultra Settings fara nici o problema!
Totusi, pe Game Debate imi zice ca mi-ar rula pe "Medium or High"! http://www.game-debate.com/....../index.php

Dau funda!

1 răspuns:
| CentyLox a răspuns:

Omule să duci un joc ca asta îți trebuie minim un core 2 quad si gtx 660 si acel procesor nu duce jocul in plus faci bottleneck cu acel r9 si de aia ai drop frame-uri. Schimba procesorul cu unul mai nou dar sa fie quad core macar