| DraaaagooooS a întrebat:

Salut, azi mi-am cumparat o tableta dar nu am wi-fi asa ca as vrea sa iau niste jocuri-aplicati dp pc am cablu de date tot tot

asa deci sa incep cu problema

am bagat cablu de date am instalat o chestiie cu android nu stiu ce si nu stiu in ce folder din pc ar trebuie sa bag eu aplicatia ca sa se bage in tableta :))) nu stiu cum sa explic in alti termeni
am win xp pe pc. deci uitate cum arata my computer http://postimg.org/image/toi74rotj/ cand conectez cablul de date intre pc si tableta nu se intampla complet nimic

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

În mod normal, când bagi cablul USB în PC, pe tabletă ar trebui să apară un mesaj de genul „conectare dispozitiv de stocare extern"; dacă apeși pe Ok, va apare un nou drive în Explorer și copiezi acolo ce vrei, apoi rulezi din tabletă programul de instalare.