| slipknot a întrebat:

Hi.Am cablu de date, dar nu mi-l vede calculatorul, adica nu apare nimic in "My computer" care sa arate ca am bagat cablul de date.Acum o luna mi-am dus hard disk-ul la cei de la care mi-am cumparat calculatorul ca sa mi-l repare si de atunci nu mai merge cand bag cablu de date/cititor de carduri. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

La conectarea cablului de date la calculator in dreapta jos primesti o notificare daca l-a detectat sau nu (nu in my computer), abia la conectarea telefonului\camerei de luat vederi apare in my computer

| Chirica_George_1997 a răspuns:

Nici mie nu-mi apare cablul de date oarce are, va voi fi recunoscator daca imi ziceti

| Chirica_George_1997 a răspuns:

Nici mie nu-mi apare cablul de date oarce ce are, va voi fi recunoscator daca imi ziceti