| mariaciu a întrebat:

Salut baieti, vreau sa stiu si eu cum pot afla parola la un cont Facebook daca am schimbat-o si nu-mi amintesc, fara sa o resetez.

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Cu ajutorul numarului de telefon daca l-ai introdus

| mariaciu explică (pentru PrintesaGumitaa):

Altcumva nu?

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru mariaciu):

Mai era o optiune dar acum nu stiu daca mai e, cand iti faceai Facebook trebuia sa alegi 3 intrebari la care si raspundeai iar in caz ca uitai parola trebuia sa raspunzi la intrebari.
Nu ai incercat sa dai sa primesti pe e-mail resetarea parolei?

| mariaciu explică (pentru PrintesaGumitaa):

Pai nu vreau s-o resetez e contul gagici mele si nu vreau sa-si dea seama ca i-am schimbat-o are contul trecut pe email meu si eu vreau sa aflu parola

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru mariaciu):

Atunci nu ai cum sa ii afli parola