| Vladut123456 a întrebat:

Cand am instalat windows-ul 7, am facut o prostie,am doar partitia C, nu am si D, si in C am doar 480gb din aproape 1tb pe care calculatorul meu ii are, va trebui sa instalez iar windows sau exista alta solutie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara virusul partition master!
Dai click dreapta pe My Computer -> Manage/Gestionare -> Disk Management -> Click dreapta pe Disk 0 unde scrie Unallocated Space si dai New Basic Volume si urmeaza pasii din acel vrajitor.

| Vladut123456 explică (pentru anonim_4396):

Asa facusem, ti-am dat funda sa vada si altii care pot patii asa, raspunsul corect, bafta!

4 răspunsuri:
| nelyjoly a răspuns:

Salut cred ca softul asta te va ajuta. https://itmoldova.com/......-disk-uri/

| Vladut123456 explică (pentru nelyjoly):

Mersi mult pentru raspuns, dar am rezolvat mult mai usor