| gianinaaa a întrebat:

cand deschid facebook imi apar si alte pagini de ex .promos.mastopofertas cred ca e un virus va rog sa ma ajutati sa scap de el. Mersi! Funda?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Uite exista un program/extensie la google care se numeste Add Block si il poti cauta si descarca din google de la instrumente-extensii sau il cauti direct pe google.Aceasta extensie va bloca toate chestiile acestea dar recomand dupa instalarea programului sa instalezi si un antiviru de exemplu:Norton Security Scan, Bitdefender 2013, Kaspersky.Bafta si nu mai da click pe reclamele care le vezi pe net.

1 răspuns:
| Miree a răspuns:

Te sfătuiesc să îţi achiziţionez un antivirus. Şi bagă şi un wondows nou să scapi mai repede.