| anonim_4396 a întrebat:

Salut cand intru in My Computer si apoi in D in deschide fereastra nou,din D intru in Muzica iar imi deschide fereastra noua si tot asa de fiecare data,ce pot face? Am dat o scanare nu am virusi, si am bifat si Open each folder in the same window.

5 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Click dreapta pe folder. posibil sa ai bifata optiunea "open in new window" daca ai windows 7!~

| mihaibrasov a răspuns:

Tot virus pare sa fie, nu altceva. Insa, se poate sa fi configurat ceva aiurea din setarile Folder Options (cred ca le gasesti in Control Panel). Iti recomand totusi sa instalezi programul urmator si sa mai faci o scanare:
http://www.malwarebytes.org/
(dai pe free download).
Succes!

| Allexutsu a răspuns (pentru mihaibrasov):

Optiunile sunt facute corect, ca o mica mentiune daca dau click dreapta open deschide in aceeasi fereastra, daca dau dublu click stanga deschide in fereastra noua.

| Allexutsu a răspuns (pentru mihaibrasov):

Optiunile sunt facute corect, ca o mica mentiune daca dau click dreapta open deschide in aceeasi fereastra, daca dau dublu click stanga deschide in fereastra noua.

| valentingb a răspuns:

Sigur nu ai bifat "open each folder in separate window?". Verifica.