| Cosmin15 a întrebat:

Cand vreau sa accesez o pagina web ca sa ma joc online imi da o eroare: 404 not found nginx http://postimg.org/image/lykd5nrsf/ am verificat pe un site, iar pagina merge deci problema ar fi de la mine... daca m-ar putea ajuta cineva ...am schimbat si browserul si tot degeaba, am verificat chiar si in system32/hosts si e in regula

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

In mod normal cand ai un 404 clar gazda site-ului nu acceseaza fisierele site-ului pentru ca ori nu le gaseste ori are o problema.De la tine nu are ce sa fie decat sa iti pie netu sa nu poti intra.dar nu primesti 404

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E problema de la site laughing Lasa-l putin sa isi revina, da-i un restart la modem si la pc... Si cred ca merge tongue