| εмiLч97 a întrebat:

Salut happy
Care e cel mai bun telefon dintre cele cu touchscreen sau un Nokia C3, Nokia E63(cu ecranul unpic turtit si taste multe)? Argumente!

1 răspuns:
| MCG a răspuns:

Daca iti place Qwerty alege Nokia C3 findca e perfect din toate privintele...Soft, Performante, Rapiditate, Durabilitate si oricum firma il recomanda. In legatura cu cele touchscreen nu te sfatuiesc findca sunt foarte pretentioase si softurile lor sunt predispuse la virusi si alte prostii iar reparatiile vor costahappy Recomand C3