| florynflr19 a întrebat:

Care ma poate ajuta, am uitat parola la id de mess si cand am completat campurile cand l-am creat am pus la plezneala! Dau cate funde vreti daca ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Daca eram Dumnezeu te ajutam cu cea mai mare placere. La plezneala ai trecut o adresa alternativa? Daca ai trecut poti recupera contul.

3 răspunsuri:
| Strempel_Christian_1997 a răspuns:

Deci daca ai dat la pleazneala nu mai prea poti recupera conturi decat cum spune AgathaRo sa ai E-mail alternativ trecut daca nu ia-ti adio de la el

| AgathaRo a răspuns (pentru Strempel_Christian_1997):

Sa ai si acces la e-mail-ul alternativ, dai forget recuperezi prin alternativa apoi intrii pe alternativa si intrii pe un link sa confirmi schimbarea passului dupa care schimbi passul.

| florynflr19 explică:

Nu mai e nevoie am gasit problema, nu mergea parola nu stiu de ce dar am scris pe google yahoo mail si a mers cu parola veche si acum i-am schimbat-o si merge :X