| Busy95 a întrebat:

Salut
Care ma poate lamurii si pe mine cu o treaba, inainte cand dadeam click dreapta pe dekstop imi aparea numele de la placa video iar acuma cand dau nu imi ma-i apare adica nu imi mai scrie numele Si cand Click dreapta pe desktop proproietes si advance imi scrie asa : Nvidia Display
The Nvidia Display Panel extesion cannot be created.
Possible reason inculde:
Verssion mismacht.Reinstaling display dirvers may solv the problems big grin?

1 răspuns:
| KillerMafiotul a răspuns:

Du-te la start->run->scrie 'dxdiag'(fara')
acolo dai la Display si la Device scrie despre placa ta video.
FUNDA?big grin