| boss97 a întrebat:

Salut.Cate drivere trebuie instalate in pc si care sunt?

3 răspunsuri:
| FabianelSHAF a răspuns:

Iti multumesc.

| PolBoss a răspuns:

Ar trebui sa instalezi driverele tuturor componenteor calculatorului, pentru CPU, placa video, etc. Ele reprezinta o punte dintre partea Hardware si partea Software. Legasesti pe niste CD-uri pe care leai primit odata cu calculatorul pe net sau daca ai WIN7 sau WIN8 isi vor lua singure driverele.

| BANDITULmoortii a răspuns:

Sall pai Driverele cele mai importante sunt Sunet Internet dar daca vr sa stii ce sunt drivere asculta aici

Driverele sunt niste programe importante daca nu le ai pcul tau nu functineaza asa cum trebuie

Cel mai bun program pentru drivere este Driver pack Solution
il deschizi dai la Driver si dpa vei afla singur te va ajuta sa instalezi toate driverele care ti le va trebui! Funda? Sper ca ti-am fost de ajutor