| xAbb a întrebat:

Ce drivere trebuie instalate la windows 7 ultimate? Imi puteti da link catre internet pentru ele?

Funda. love struck

Răspuns Câştigător
| Vooortex a răspuns:

La windows 7 ultimate nu ai nevoie de drivere. Le are incorporate in sistemu de operare. Eu am windows 7 ultimate si nu am instalat nici un driver pentru ca deja le are

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

La sistemele de operare Kiwi Ubuntu Linux și Ubuntu Linux le dai un clic și încep să-și caute singure driver-ele necesare pe net, cu windows 7 ultimate nu am lucrat!
Poate merită să încerci în dual boot unul dintre cele 2 linux-uri!
vezi ce i-am scris lui ăsta :
http://www.tpu.ro/......-instala/_

| bybycorleone a răspuns:

Si daca nu le are deja se descarca automat

| Vooortex9988 a răspuns:

La windows 7 ultimate nu ai nevoie de drivere. Le are incorporate in sistemu de operare. Eu am windows 7 ultimate si nu am instalat nici un driver pentru ca deja le are