| Bafana a întrebat:

Caut un program de modificare a videoclipurilor, mai precis,
am 2 videoclipuri din care vreau sa aleg cate o bucata din fiecaresi sa le unesc si sa pun muzica pe fundal.
Funda celui mai folostor raspuns.

7 răspunsuri:
| dbcovrigeldb a răspuns:

Movie Maker e alegerea perfecta happy

| Bafana explică (pentru dbcovrigeldb):

Un link?happy

| pozeanimate a răspuns (pentru Bafana):

Http://download.kappa.ro/action__file/id__3209
pentru xp
pentru 7 cauta 2.6

| pozeanimate a răspuns (pentru pozeanimate):

Uitasem ca xp il are deja happy

| dbcovrigeldb a răspuns (pentru Bafana):

Pai,daca ai windows xp sau 7 ..il poti gasi in lista cu programele calculatorului :) dar daca nu, atunci uite`aici : http://en.kioskea.net/download/download-124-windows-movie-maker

) succes!

| LucianNitescu a răspuns:

Windows Movie Maker pentru cea ce ceri tu, Sony Vegas pentru ceva mai evoluat in editare video, Adobe After Efects pentru editare video si efecte totul la calitate de televiziune