| Birlik65 a întrebat:

ce/care TvOnline este bun,fara pop up uri,fara reclame, fara pagini din pagini iesind.? CoolTv deja imi bruiaza nervii la cate pagini se deschid pana ajung la "ecran"...
Multumesc..si FUNDA!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu am aplicatia tv online e ok

| K0sti a răspuns:

De Ghostery ai auzit?

| Birlik65 explică (pentru K0sti):

.ce intreb eu si ce raspuns dai tu..sa fac ce cu Ghostery?. piulitze poate laughing

| K0sti a răspuns (pentru Birlik65):

Ti-am dat solutia sa scapi de reclame! Da e greu pentru unii dintre voi!

| Birlik65 explică (pentru K0sti):

Ok..mersi dar n am nevoie de memorie incarcata cu cine stie ce alte porcarii..si nu este necesar sa jignesti daca "unii dintre noi" nu stim cu ce se mananca porcariile astea...prea destepti va credeti unii daca cunoasteti una ..alta. vrei sa raspunzi normal la o intrebare..bine..nu? si mai bine dar nu i nevoie sa jignesti.
Hai o zi buna...winking

| K0sti a răspuns (pentru Birlik65):

Pai te-ai uitat macar ce face extensia aia, ai vazut tu ca face piulite! Puneti mana si studiati, ca sa stiti cu "ce se mananca"...