| vikloth a întrebat:

Salut
ce imi recomandati intre un alview viper s si un Samsung galaxy grand neo, punanad in valoare si raportul calitate pret?
mie mi-e cam frica de Allview... nu prea am incredere in firma

Răspuns Câştigător
| deliqventa13 a răspuns:

Hey happy
Iti recomand sa iti iei un Samsung deoarece Allview este o firma incepatoare, am auzit din foarte multe parti ca se blocheaza usor telefoanele, ceea ce este foarte deranjant.Colega mea are Samsung Galaxy Grand Neo si este foarte multumita de el.Consider ca este un telefon avantajos big grin

| vikloth explică (pentru deliqventa13):

Multumesc frumos pentru raspuns :*

| deliqventa13 a răspuns (pentru vikloth):

Cu placere, sper cate-am ajutat happy

6 răspunsuri:
| εяαℓυcαз a răspuns:

Verisoara mea are Samsung galaxy grand neo, si e foarte multumita:*
Este si la un pret mic si de calitate, crede-ma.
Allview e o firma romaneasca, nu cu foarte multa experienta.
Iti recomand Samsung cu multa incredere!
Succes.

| vikloth explică (pentru εяαℓυcαз):

Asa mi-a recomandat si un prieten care se pricepe in domeniu +ca reduc din cheltuieli cu vreo 300 de lei cu Samsung

| Ana19993 a răspuns:

Hei.Eu am Allview P4 de un an si ceva.Si sunt chiar multumita.La fel, mi l-am luat la risc.Dar la mine nu e problema de bani, deci am zis ca ce-o fi o fi.Si nu face figuri.Prietenul meu are S2 dar i se mai si blocheaza.Bine, samsungurile au defectul asta de a se bloca.Depinde cum il si folosesti.Si bateria ma tine toata ziua si scriu mesaje nonstop.Intradevar nu am multe aplicatii instalate dar e ok.

| vikloth explică (pentru Ana19993):

Am mai avut si eu un huawey sonic si tot asa am fost multmit, dar nu stiu happy oricum, mersi pentru recomandare, voi tine cont