| TupacAlive a întrebat:

Ce jocuri mi-ar merge pe
Amd Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4800+ 2.51 GHz
2Gb Ram
Si placa video de 512 mb?

Cele mai multe jocuri primesc >funda:

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Http://canyourunit.com

Vei vedea pe acest site ce joc iti merge si cum iti merge. Alegi dintr-o lista destul de lunga multe jocuri aparute dupa 2004.

6 răspunsuri:
| TupacAlive explică:

Zyrkon... nu-mi merg 80% din jocurile care mi le-ai spus. laughing oricum thx

| Florynell a răspuns:

Nfs shift, nfs undercover, sniper ghost warrior, fifa 2009, fifa 2010, blur, call of duty... fundita?

| zyrkon a răspuns:

Call of duty 4 5 6 7
just cause 2
the saboteur
prototype
fifa street 3
fear 2
gta 4
mirror's edge
resident evil 5
wow
mafia 2
the god father 2
lynch & kane dog's day
sunt mai multe dar in momentul asta am un lapsus
fundoi?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa nu stiu c sa zic dar in ori ce caz iti vor merge foarte multe jocuri pe el si juiced 2 incearcal ca e penal jocu este race

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te *** in gura de prost

| Costy_6993 a răspuns:

Presupun ca majoritatea ti-ar rula. Gasesti mai multe detalii pe http://gamegenetix.com/ despre cerinte de sistem si ce jocuri ar merge pe sistemul tau. Numai bine!