| Beul_marian_1995 a întrebat:

Sall am e problema cu fifa 2012 imi merge greu si se vede naspa straight face Am conp destul de bunbig grin...Procesor AMD Athlon(tm) 64x2 Dual Core 4800+ 2.51 GHz Ram 2.00 GO placa video GeForce GT 430 rezolutie ecran 1440x900... Va rog raspuns dau funda!

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Intra in folderul jocului - "Game"-"fifasetup"-si intri aici in iconita "fifa" si ai acolo la "Display" Resolution dupa modifici aici dai grafica mai mica si dai la Low tot sau Medium.

Bafta!

Răspuns utilizator avertizat