| Benchea_Iosif_1999 a întrebat:

SALUT...Ce parera aveti despre firma Allview in materie de smarthone? Ce parere aveti despre telefonul Allview a5DUO? Dar despre Allview a5DUO(acelasi cu cel mentionat mai sus) cu Samsung galxy mini 2 (s6500)? Sau stit vreun alt smartphone mai bun decat cele 2 in jurul pretului de 500 de lei? Ms!

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Cea mai proasta companie de telefoane.Este o companie romaneasca care asambleaza telefoanele cu piese chinezesti

| Benchea_Iosif_1999 explică (pentru hp8510p):

Sti pe cineva care si-a luat de la firma asta si i s-a stricat repede sau? Adica ti caz practic sau numa parerea ta?

| David98TM a răspuns:

Singurul lucru la Allview (tare) este ca sunt Dual-sim...

| Benchea_Iosif_1999 explică (pentru David98TM):

Stiu dar nu imi foloseste faptul ca e dual sm...doar ca in comparatie cu Samsung galaxy mini 2, alview are procesorul de 3 ori mai mare (0, 8 -----> dual core de 1, 2 =2, 4) rami sunt la fel iar diferenta e doar de 30-40 de lei...doar ca intrebarea era firma Allview are telefoane rezistente? (ca la pese e f buna)