| MaxKiller911 a întrebat:

Ce parere aveti de acest Laptop? http://www.emag.ro/......EN1B0BBBM/

12 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Da e ok laptopul, dar vrei sa cumperi sau intrebi doar asa? Ca deja ai pus vreo 20 de intrebari si ai recomandari foarte bune si de la srsdani si de la mine

| MaxKiller911 explică (pentru Me2):

Ii mai ajut pe prietenii ( mai toti sunt Gameri ) sa-si gaseasca PC-uri/Laptop-uri bune, dar acesta il cumpar eu big grin.
Scuze ca am pus atatea intrebari dar eu sunt "nebun" dupa un lucru : sa gasesc ceva foarte bun si de calitate la un pret convenabil.

| SpecialistIT a răspuns:

Mai bine cumperi o configuratie PC pe componente...

| MaxKiller911 explică (pentru SpecialistIT):

Eu asa voiam sa fac, dar tata a spus ca are un consum prea mare...

| stroedaniel13 a răspuns:

Este un laptop super. unul dintre cele mai bune la ora actuala. exceptand Alienware-urile.

Totusi inainte sa il cumperi. l-ai vazut pe acesta? http://bit.ly/19iLZnB placa video este mult mai buna si in plus are integrat pe placa de baza si un SSD (Solid State Drive) care te va ajuta de asemenea mult la performanta.

| MaxKiller911 explică (pentru stroedaniel13):

Din pacate n-am bani de el laughing)) Ca imi luam Alienware daca aveam un buget putin mai mare...

| stroedaniel13 a răspuns (pentru MaxKiller911):

Oricum e foarte bun si cel ales de tine... iti ziceam doar ca daca ai avea un SSD ar merge si mai rapid.

Dar poti sa iti iei unul separat si sa il conectezi tu pe pc. si de exemplu cand vrei sa joci un joc il bagi direct pe SSD. o sa vezi diferenta.

| MaxKiller911 explică (pentru stroedaniel13):

Da...acum e necesar si un SSD, multumesc pentru sfat big grin

| stroedaniel13 a răspuns (pentru MaxKiller911):

Np

| HyenaV2 a răspuns:

Foarte tare laptopul... la un pret foarte bun big grin dar o sa ai drop fps foarte mare daca se supra-incalzeste. o sa ai nevoie sa cumperi un cooler de la Microsoft(de ce Microsoft? pentru ca am avut 3 coolere la viata si doar asta de la Microsoft o mers bine 1 an jumate )

| MaxKiller911 explică (pentru HyenaV2):

Pai ii voi lua un cooler, poate Microsoft sau CoolerMaster big grin

| AuroraRM a răspuns:

E bun, dar cind il tii in brate se incalzeste foarte tare si repede. Si necesita foarte multa ingrijire, ce tine de programe. E mai simplu cu Asus A554C + nu se incalzeste aproape deloc.