| onFire a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa se auda mai tare in casti ipod-ul touch 5th.Am intrat in setari,am ales EQ, nu am ales sa am limita la volum. Ce metoda as putea sa folosesc sa se auda mai tare? Dau la maxim si tot nu se aude. De ex.un iphone 4 se aude mult mai tare decat un ipod touch 5th ( in casti ) ce as putea sa fac? Daca sunt metode va rog sa ma ajutati cat mai repede!

1 răspuns:
| Arthur a răspuns:

Intercalează un amplificator de căşti gen : http://www.soundcreation.ro/amplificatoare-de-casti-audio-cid95/