| luky63 a întrebat:

Salut cine a instalat W 8? Nu imi merge la user si cum pun internetul ( am de la Romtelecom )? funda

3 răspunsuri:
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Cum ai instalat tu W8 daca toata versiunea apare in 2013?

| d23713596253266342 a răspuns:

Probabil are windows 8 developer prewiew sau un windows 7 modificat( daca ai windows 7 "modificat" te sfatuiesc sa-ti reinstalezi un alt windows, no sa-ti mearga niciodata mai bine decat unul "simplu")specifica mai clar! cum adica "nu imi merge la user"? internetul il pui ca la oricare desktop/laptop, prin cablu UTP sau prin wify. Daca nu iti merge mai verifica odata setarile modemului.Succes!

| luky63 explică (pentru d23713596253266342):

Pe vista si w 7 mergre Aici nu stiu in W8 prewiew sa fac setarile