| Fury12 a întrebat:

Salut.Cine imi poate da un link sau un site de unde pot descarca Windows Movie Maker

6 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

De ce ai vrea sa folosesti WMM? Pana si Youtube are editor online mai bun. Gasesti multe programe de editare gratis mult mai bune.

| Fury12 explică (pentru PainTech):

Spune-mi unul

| PainTech a răspuns (pentru Fury12):

Lightworks, VSDC, HitFilm, OpenShot, DaVinci, Blender, Shotcut, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca Vista Ultimate de pe Getintopc si copiaza-l din program files. Eu cel putin asa fac cand raman fara el. Si nu uita sa inregistrezi dll-urile din folderul lui cu regsvr32 ca sa mearga ok.