| cristeaalex a întrebat:

Salut cine imi poate un site in care pot sa mi-l creez eu? sa bag chat sa mearga sa se asculte radio-ul? ai dau funda care ma ajuta nu prea inteleg id meu dark_boy_dydutz

Răspuns Câştigător
| VictorL a răspuns:

Buna ca sa-ti faci un site cu domeniu.com sau.ro costa bani si trebuie ceva cunostinte in programare.
Dar ca un incepator iti recomand grauit www.webs.com sau www.cabanova.ro sau www.wordpress.com sunt si multe altele. Cauta tutoriale pe youtube si uitete cum se fac site-uri cum se lipeste scripturi cu radio. Daca vei consulta youtube-ul vei incepe sa intelegi mai bine sau scrie pe google.com "Make free Site" si iti vor aparea o groaza de siteuri de creat site-uri gratis! FUNDA?

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand www.ucoz.ro - am vazut multe site-uri de gen super faine facute cu ucoz...