| alex_3858 a întrebat:

Salut,cine se pricepe la rocketdock,am instalat rocketdock,i-am pus un skin, dar aici vine problema...de exemplu cand navighez pe internet sau sunt in MyComputer sau in foldere etc bara de la rocketdock inca mai apare...cum fac sa fie doar pe desktop,?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Intra in setari si cauta functia "auto hide" si o activezi.

| alex_3858 explică (pentru horia2012):

Pe functia "Auto hide" bara de unelte respectiv rocket dock, imi dispare si apare numai atunci cand trec cursorul unde am pus eu bara rocketdock...

| horia2012 a răspuns (pentru alex_3858):

Numai asa poti rezolva problema, sa ramana numai pe desktop nu se poate.
Asa functioneaza asemenea programe. Ori in faci sa ramane permanent pe desktop si ramane indiferent unde navighezi sau ce programe folosesti, ori
"auto hide" si apare la cerere.