| ra1ntags a întrebat:

Cred ca unii ma cunoasteti da sa trecem peste asta, am mai pus intrebari de genu asta poate mai altfel si nu cu multe detalii, acum mai intreb odata catre toti stiutorii de calculatoare. De mult timp sa zic asa mi se blocheaza calculatorul. CUM? pai ramane imaginea gheata, mouseul nu se misca, n-am ce face nimic decat sa dau restart. Ei bine, dupa incepe teroarea, dau restart si nu conteaza daca sunt in windows intrat pe ecran, sau in jocuri, chiar si cand se incarca windowsul SE BLOCHEAZA! de multe ori. E groazniccc :@:@! Eu zic ca am calculator destul de bun, am mai schimbat in timp cate ceva la el sa il fac mai bun. in el am asa :"Intel Pentium Dual CPU, 2.20GHz, 3.00 gb Ram, placa video 512mb Leadtek px9500 GT, stau pe rezolutia de 1680 x 1050. Cam atata, in rest sa zic mi se blocheaza oricand, in oricefel de joc deci Sper, Va rog sa ma ajutati intr-un fel big grinsad. Bafta!

Răspuns Câştigător
| kleorys a răspuns:

Incearca sa scoti din RAM uri poate ca din cauza lor se blocheaza calculatorul happy

5 răspunsuri:
| kleorys a răspuns:

Incearca sa mai scoti din RAM uri, exista posibilitatea ca din cauza lor nu merge calculatorul!

| Ionut a răspuns:

Nu stiu de astea happy

| ra1ntags explică:

Pardon pentru greselile de ortografie, m-am grabit putin happy

| ra1ntags explică:

Si pardon pentru alte greseli, la care nu am fost atent.

| ra1ntags explică:

Multumesc kleorys happy mai astept si de la altii sa mai vedem big grinbig grin