| AliLina2 a întrebat:

Salut,credeti ca as putea schimba placa video la un Galaxy Note N7000? In loc de Mali-400 sa ii pun Power VR SGX544(MP2,MP4 sau doar 544 fara MP).dar Adreno 302, 305 sau 306 as putea sa ii pun? Chipestul il are Exynos..va multumesc!

2 răspunsuri:
| AliLina2 explică:

Mersi de parere..placile pe pot lua de la telefoane stricate.

| adananana a răspuns:

Nu cred. Vorbim aici de producatori diferiti, procesoare grafice diferite care se monteaza diferit. Nici nu cred ca gasesti placile alea de vanzare.