| HeiSweetie a întrebat:

Cu siguranta stiti (ma refer la cei care detin un cont de facebook) cat de neplacut e atunci cand aveti bombardata adresa de email de notificarile primite de pe facebook. Eu una am peste 1000. Cum sa fac sa nu mai primesc?

Răspuns Câştigător
| MiniMeow a răspuns:

Pai dai la settings (click pe sageata aceea din dreapta si acolo gasesti settings) -> notifications -> email si dai edit -> Only notifications about your account, security and privacy
Nu ti le opreste de tot dar nu vei mai primi atat de multe happy

4 răspunsuri:
| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Pai dai la settings (click pe sageata aceea din dreapta si acolo gasesti settings) -> notifications -> email si dai edit -> Only notifications about your account, security and privacy
Asta merge numai daca nu ai mesaje de la jocurile care te joci pe FAcebook ca atunci nu cred ca ti le poate opri.

| HeiSweetie explică (pentru Laaaaaariiiiiiiii):

Am ( pentru unii tongue) activata setarea de"prieteni apropiati", si majoritatea notificarilor/email-urilor imi vin de la ei smug

| MaFiADoOm50 a răspuns:

Păăăăi nu se prea poate dar ştiu că am mai multe mail-uri ca tine tongue

| Stef_Stefy_1996 a răspuns:

Poti sa blochezi mesajele ca sa nu mai vina