| strategicul007 a întrebat:

Salut,cum as putea sa sterg toate postarile de pe facebook care apar la home (news feed-urile)?

4 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Nu poti, decat sa le dai unfollow la toti prietenii tau, toate paginile la care ai dat like!

| Dintrebare a răspuns:

Poti seta sa vezi doar tu la cine ai dat like, pe cine ai adaugat in lista de prieteni, etc. si atunci nu o sa mai vada nimeni news feed de la tine

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Nu ai cum, trebuie sa te dezabonezi de la toate paginile si prietenii care ii urmaresti, sau in engleza, apesi pe Unfollow, bafta! big grin

| YesorNo a răspuns:

Ai ceva de lucru. Dai la toate paginile la care le-ai dat like, nu mai urmari sau nu-mi mai place. Este ceva de lucru daca ai multe pagini pe care le apreciezi. big grin