| xMasteru16 a întrebat:

Cum pot afla parola de la mess sau cum pot citi arhivele din laptop-ul cuiva daca merg acasa la persoana respectiva?
Sau daca nu macar sa ii instalez un program ceva sa salveze parola sau arhiva undeva si data viitoare cand merg sa le vad. Adica am impresia ca ma inseala iubita si vreau neaparat sa ma conving ca sa am de ce sa o acuz.
Va rog fara raspunsuri de genul este ilegal sau alt ceva merg pe riscul meu.

4 răspunsuri:
| AcoloUndeViselePleaca a răspuns:

Te duci la ea si ii spui : Acum eu iti citesc arhiva, daca nu-ti convine ne despartim.

Daca te lasa, totu e ok, ori stie ca a sters-o si e in siguranta, ori nu te inseala.
Daca nu te lasa inseamna ca te inseala sinu ai de ce sa iti mai pierzi timpu.
Do it like a MANwinking.