| SlayerxD a întrebat:

Cum pot sa aprind telefonul (ZTE Blade/Orange San Francisco) in fastboot? Am incercat totul home+volume up+power cum scrie pe toate forumurile dar androidul de pe ecran se tine numai atat timp cit tin aceste taste pe urma se porneste normal ci nu in fastboot. FUNDA!

2 răspunsuri:
| CCAdrian a răspuns:

Ai incercat sa il stingi apoi sa ti apasat volum up si sa apesi o data nu sa ti apasat pe power?

| MaryUs_Leo_1995 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu si nu merge de nici o culoare sad, cum fac exista ceva sa instalez poate de aia nu functioneaza?