| mafiot1 a întrebat:

Salut, cum pot să scap de zgârieturile de pe ecranul tabletei? Menționez că am o zgârietură şi când dau cu degetul se simte. Dacă o duc la returnări credeți că o s-o primească cei de la returnări? Menționez că am 30 de zile de retur +garanție.

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Daca nu a fost provocata de tine si era in felul acesta inca de cand ai cumparat`o din magazin, atunci cu siguranta ta.Magazine ca eMAG de exemplu le primesc si zgariate si le revand.Depinde de unde ai luat tableta si in ce conditie era la cumparare.

| Francesca1997 a răspuns:

Incearca cu pasta de dinti...am vazut pe net dar nu am incercat