| yoval4 a întrebat:

Cum pot sa transmit de pe o camera video in direct, de exemplu pe skype. Cum trebuie sa fac, imi trebuie vreun cablu la camera, sau cum? Daca as vrea sa ma departez de pc si sa filmez la vreo 30 m. Cum trebuie sa fac? Funda!
PS: Camera video jvc gr-d770.

1 răspuns:
| radu75 a răspuns:

Camera are un cablu USB. se gasesc in magazine de specialitate sau la altex, domo s.a.m.d cablu prelungitor USB (asa ceri). ele sunt de 1.8 m de 2 m de 3m, 5 m sau 10 m. le cuplezi unul cu altu si gata.sa nu incerci cu doua sau mai multe cabluri care ar totaliza mai mult de 10 m. datele nu se mai transmit cum trebuie si apar probleme. max 10 m. astept raspuns daca a mers!