| IAmTheLegendary a întrebat:

Cum pot scapa sa flood? Mereu cand intru pe un joc si joc multiplayer am ping extrem de mare...
Ma refer la acel flood, cand nu-mi pica internetul, doar am ping EXTREM DE MARE. Gen, pe minecraft (oke, oke, fking minecraft, oh no, why this), am avut 11321 ping! Help, ajutati-ma va rog, am nevoie de ajutor, pentru ca si pe net cand intru imi pica netul.
Mi-am inchis TOT ce se hraneste cu internet gen "skype" si browser...

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ala nu e flood, suna doar a internet prost

| IAmTheLegendary explică (pentru suntserios):

AM CEL MAI BUN ABONAMENT LA INTERNET, SI CAND NU IMI MERGE ASA AM PING 8! Cica am net prost... Doamne fereste-ma -.-

| suntserios a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Despre ping catre ce server vorbesti tu?

| IAmTheLegendary explică (pentru suntserios):

Serverul Play.Minecraft-Romania.Ro. happy

| IAmTheLegendary explică (pentru suntserios):

Ma enerveaza cand fac pvp, pentru ca toti au vorbele astea nasole gen: "get r3kt, ez, l2p rekt rekt gg10 noob, scrub ez r3kt "...

| CPAElites a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Nu ai specificat cum se numeste providerul de internet.

| IAmTheLegendary explică (pentru CPAElites):

Rds&Rcs

| Drimmero a răspuns:

E problema de la tine sau intra hackerasi pe acolo. Posibil sa fie serverul full/

| IAmTheLegendary explică (pentru Drimmero):

Am probleme mari cu flooderi... Adica unu mi-o dat flood ca i-am zis "sall cf" pe skype, lool.

| Drimmero a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Natarai!

| IAmTheLegendary explică (pentru Drimmero):

Acum am închis skype-ul, nu mai am nici o problemă, doar așa din când in când. happy

| Drimmero a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Nu te lasa intimidata in fata unor ''haxori'', unor pramatii care folosesc programe de flood, bat la pariu ca sunt doar copii fara ocupatie!

| KlibrDM a răspuns:

Nu-ti da nimeni flood, ai tu probleme, poate fi chiar virus.