| freestylexx a întrebat:

Salut, cum pot vedea un film pe un laptop sony vaio dar cu traducerE? pe ce apas ca sa fie tradus filmul?

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Faci drag and drop cu subtitrarea pe programul care rulezi filmul sau click drepta pe imagina filmului şi dai "add subtitles"... depinde de fiecare program în parte cum faci ca să-ţi afişeze subtitrarea

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cauta subtitlurile filmului pe regielive.ro sau direct pe google tastand "subtitrare numele filmului".
Pe urma,salveaza in calculator si cu "drag and drop" taraste subtitrarea pe film, dupa ce l-ai deschis!
Nu exista nici o tasta pe care sa apesi si sa-ti traduca filmul, subtitlurile le cobori cum ai coborat si filmul.