| kid47 a întrebat:

Salut!
Cum se baga cartela sim la tableta Allview h1003lte pro? I-am desfacut capacul ala, am gasit slotul pentru sim insa nu-mi dau seama cum trebuie bagata, am incercat si cum e desenat pe slot acolo si degeaba.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Posibil i ti trebuie micro sim mergi la Vodafone sa i ti taie ei cartela si sa i ti dea un adaptor.

| Vântulalb a răspuns:

Ce cartela bagi tu? De telefon?
Este la marimea slotului?

| kid47 explică (pentru Vântulalb):

Este de marimea slotului dar nu am nici cea mai mica idee cum trebuie bagata, e facut aiurea rau de tot.

| RealKing01 a răspuns:

Telefoane Allview aveam eu acum cativa ani, astea se strica in timp trebuie sa ti cumperi un telefon performant care sa duca 100 de ani la 800 sau 900 lei ar fi recomandat.

| kid47 explică (pentru RealKing01):

Boss,nu e telefon, este tableta. am cerut ajutor despre cum se baga cartela in tableta.