| victor11 a întrebat:

Salut, daca imi puteti zice un program gratuit de editat filme, cu care sa inserez texte in film, ca si cum ar fi subtitrare.Trebuie ca filmul sa contina textul, nu trebuie sa fie 2 fisiere, unul filmul si altul subtitrarea, ca asta pot si eu.multzam.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| SuicideSilence a răspuns:

Pentru filmele in format mkv programul se nu este MKVToolNix. de aici il poti descarca: http://www.downloadbestsoft.com/MKVToolNix.html

dupa instalare dai add -> selectezi fisierul video, din nou add -> selectezi subtitrarea -> star muxing